Search Ready

Zwiększ liczbę zamówień dzięki inteligentnej wyszukiwarce!

Co to jest funkcja do zaawansowanego wyszukiwania?

Czy kiedykolwiek pomyślałeś, że pole wyszukiwania w Twoim sklepie internetowym może przyczynić się do zwiększenia konwersji? Search Ready to inteligentna wyszukiwarka nad treścią Twojej strony, która to potwierdza. W handlu elektronicznym udowodniono, że zaawansowane wyszukiwanie zwiększa zadowolenie klientów i prawdopodobieństwo sfinalizowania zamówienia. Dzięki temu mogą oni szybko i łatwo znaleźć w danym sklepie internetowym dokładnie to, co chcą kupić.

Według badań klienci, którzy korzystają z wyszukiwania, składają do 4 razy więcej zamówień niż ci, którzy z niego nie korzystają. Jednak aż 52% z nich porzuci cały koszyk, jeśli nie znajdzie w nim nawet jednej pozycji, którą chce kupić.

Niezależnie od tego, w jakiej formie klient wpisze swoje zapytanie, Search Ready natychmiast zaoferuje najbardziej odpowiednie wyniki. Co więcej, ich ranking jest całkowicie w Twoich rękach. Czy marża, rabat lub ocena produktu jest dla Ciebie ważnym kryterium? Użytkownik ma możliwość wyboru i ustawienia wielu parametrów, które będą miały wpływ na wyniki wyszukiwania.

Domyślna strona wyników wyszukiwania a strona dostosowana

W jaki sposób Search Ready jest niezbędna dla Twojego sklepu internetowego?

  • Prowadzi do zwiększenia liczby zamówień
  • Zapewnia przewagę konkurencyjną
  • Zmniejszenie odsetka porzuceń e-sklepu
  • Umożliwia natychmiastową reakcję i poprawę jakości wyszukiwania bez czekania na optymalizację systemu

Odpowiednie wyniki dla każdego kształtu zapytania

Co robi funkcja Gotowe do wyszukiwania?

  •  Znacząco pomaga w modernizacji witryny w celu zwiększenia konwersji. Dzięki wielu zaawansowanym funkcjom, statystykom i możliwości dostosowania wagi poszczególnych kryteriów wyszukiwania, to Ty decydujesz, jak uszeregować wyniki, i masz możliwość wyświetlania produktów, które są dla Ciebie bardziej atrakcyjne.
  • Rozumieją Twoich klientów. Dzięki rozpoznawaniu literówek, pracy z czeską wymową i możliwości ustawiania synonimów rozumieją one nawet terminy napisane w "potocznym" i naturalnie niedoskonałym języku. Może również pracować z innymi językami. Ponadto może wyszukiwać produkty na podstawie ich kodu lub oznaczenia, niezależnie od tego, czy klient wpisał je w poprawnej formie.
  • Umożliwia on wpływanie na różne parametry, takie jak tytuły, opisy produktów, nazwy kategorii, słowa kluczowe, i określanie, które z nich mają większy wpływ na wyniki rankingu w porównaniu z innymi parametrami. Umożliwia także uwzględnienie w obliczeniach trafności wyników takich czynników, jak marża, ocena, stan magazynowy, działanie produktu itp.
  • Zwiększa wygodę zakupów. Klient może sortować wyniki wyszukiwania lub stosować filtry zgodnie z ustawionymi kryteriami, takimi jak cena, dostępność produktu, ocena itp.

Dlaczego zwykła wyszukiwarka nie wystarczy?

To nie wystarczy, jeśli Twoim celem biznesowym nie jest skuteczny rozwój sklepu internetowego, aby generować więcej zamówień i zadowolonych klientów. Ale to z pewnością nie dotyczy Ciebie. Najważniejszą rzeczą, której nie oferuje zwykła wyszukiwarka, jest możliwość wpływania na wyszukiwanie zgodnie z własnymi potrzebami za pomocą prostej administracji. Z reguły zwykła wyszukiwarka nie zapewnia w ogóle sortowania wyników i wyświetla je w przypadkowej kolejności, na którą użytkownik nie ma wpływu.

Jak skomplikowane jest wdrożenie narzędzia Search Ready?

Co najmniej. Korzystanie z funkcji Gotowe do wyszukiwania nie wymaga żadnej interwencji. Pobieramy informacje o produktach z istniejących kanałów XML udostępnianych przez Upgates. Następnie wystarczy wstawić pojedynczy plik javascript do kodu źródłowego, co nie stanowi problemu w przypadku Upgates, i można zacząć używać Search Ready. Sama inicjalizacja, w tym konfiguracja i szkolenie, nie zajmie nam nawet dwóch dni.

Czy cena jest uczciwa i rozsądna?

U nas płacisz za rzeczywisty i wymierny efekt, jaki przyniesie wyszukiwarka, i to tylko powyżej określonego progu wyników. Brak płatności za każde wyszukiwanie, liczbę wyników lub klikniętych produktów.

Oprócz jednorazowej inwestycji początkowej za kompleksowe wdrożenie zgodnie z potrzebami użytkownika, w tym szkolenie, użytkownik ma możliwość regularnego opłacania licencji i wydajności wyszukiwarki co miesiąc lub co roku.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na niezobowiązującą konsultację, pisząc na adres info@searchready.cz lub dzwoniąc pod numer 739 891 935.

Ty też możesz w prosty sposób stać się częścią rodziny sklepów internetowych Upgates.