Samba.ai

Połączymy Twój sklep internetowy Upgates z Samba.ai - najbardziej zaawansowanym czeskim narzędziem do e-mail marketingu, spersonalizowanych kampanii i wyglądu Twojego sklepu internetowego. Zapewnij swoim klientom to, czego naprawdę chcą i co kupują. 

Autopilot pocztowy

Więcej zamówień, całkowicie automatycznie, każdego dnia. Pozwól, aby Samba zaprojektowała kampanie e-mailowe, wyświetliła najbardziej odpowiednie produkty w Twoim sklepie internetowym i zareagowała nawet na zainteresowanie pojedynczego klienta. Automatycznie, całkowicie dzięki sztucznej inteligencji.

Przepływ kampanii

Twórz własne automatyzacje marketingowe, takie jak wiadomości z podziękowaniem za pierwszy zakup lub wysyłanie kuponu z okazji rocznicy klienta. Pracuje z danymi, które Samba przygotowuje dla użytkownika w prostym edytorze.

Ułatwiony spersonalizowany e-mail marketing

Przejmij kontrolę nad swoim marketingiem e-mailowym i przygotuj kampanie e-mailowe dokładnie tak, jak chcesz. Skorzystaj z ponad 80 kryteriów segmentacji, takich jak oczekiwana wartość klienta dla Twojego sklepu, ulubiona kategoria produktów lub marka klienta.

Spersonalizuj swój sklep internetowy

Zwiększ liczbę zamówień i ich średnią wielkość dzięki zaawansowanej personalizacji sklepu internetowego, która dopasowuje do każdego odwiedzającego lub klienta najlepsze produkty w oparciu o jego dokładne zainteresowania.

Co to jest Samba.ia?

Od zerowego doświadczenia po w pełni zautomatyzowany marketing AI w handlu elektronicznym.

Ustaw autopilota i obserwuj wzrost sprzedaży w swoim e-sklepie

Automatyczne pozyskiwanie nowych klientów i zamówień dzięki marketingowi opartemu w pełni na sztucznej inteligencji.

Automatycznie więcej zamówień

Samba automatycznie tworzy i uruchamia spersonalizowane kampanie e-mailowe, rozszerza Twój sklep internetowy o personalizację produktów, ustawia przydatne automaty marketingowe i zwiększa roczną sprzedaż w Twoim sklepie internetowym o ponad 17%, zupełnie bez żadnej pracy z Twojej strony.

Zaawansowana automatyzacja marketingu - szybko i łatwo

Przygotuj niestandardowe automatyzacje marketingowe, które zachwycą Twoich klientów, zaoszczędzą Twój czas i nauczą algorytmy Samby dostosowywać przyszłe kampanie.

Polecaj to, co jest naprawdę interesujące dla Twoich klientów

Samba.ai potrafi zidentyfikować, czego naprawdę potrzebują Twoi klienci i zaoferować im produkty, które najprawdopodobniej kupią. Automatycznie, we wszystkich działaniach marketingowych online.

Informacje o dodatkach i łączach

Aby w pełni wykorzystać potencjał Samba.ai, tj. m.in. wyświetlać spersonalizowane treści internetowe (banery typu rekomendacje produktów - ludzie kupują również z tymi produktami itp.), musisz mieć wyłączony Designer i włączone zaawansowane opcje edytora kodu. Bez tego ustawienia nie będą działać moduły Autopilot, Powiadomienia, SMS, Kampanie przepływowe, Kampanie e-mail, Wyzwalacze, Popupy, Porzucony koszyk, Zainteresowanie zakupem, Powtórne zamówienia i inne. 

Łączność zapewniamy bezpłatnie. Cena za usługę Samba.ai do 250 kontaktów: bezpłatnie. Ponad 250 kontaktów zgodnie z aktualnym cennikiem na stronie www.samba.ai. Postępuj zgodnie z przejrzystymi instrukcjami krok po kroku, aby zainstalować aplikację (wygenerować kanał, zapisać adres kanału, wstawić kod śledzenia itp.)

Linkowanie wspomagane (kompletne linkowanie obejmujące tworzenie szablonów poczty, kampanii przepływowych, widgetów personalizacyjnych do strony projektowej itp.) w zależności od złożoności - cena 900,-/godz. Zwykle w domu w ciągu 6-10 godzin.

Ty też możesz w prosty sposób stać się częścią rodziny sklepów internetowych Upgates.